Becsült olvasási idő: 2 perc
Ki jöhet Szalai Annamária után?

Az Index információi szerint már pénteken - Szalai Annamária halálának bejelentése napján - Orbán Viktor miniszterelnöknél vitatták meg, hogy ki legyen az NMHH és a Médiatanács elnöke. A legnagyobb esélyesnek Böröcz István az MTVA vezetőjét tartják. A miniszterelnöknek 15 napja van, hogy szakmai szervezetek véleményét kikérve ajánlást tegyen Áder János köztársasági elnöknek.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!