74 milliót osztott szét a Médiatanács
Huszonkét helyi vagy körzeti rádiónak, valamint online filmek készítéséhez nyújt támogatást a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság Médiatanácsa. A döntésről Kollarik Tamás, a testület tagja számolt be.
Ki jöhet Szalai Annamária után?
Az Index információi szerint már pénteken - Szalai Annamária halálának bejelentése napján - Orbán Viktor miniszterelnöknél vitatták meg, hogy ki legyen az NMHH és a Médiatanács elnöke. A legnagyobb esélyesnek Böröcz István az MTVA vezetőjét tartják. A miniszterelnöknek 15 napja van, hogy szakmai szervezetek véleményét kikérve ajánlást tegyen Áder János köztársasági elnöknek.
