Ki jöhet Szalai Annamária után?

Ki jöhet Szalai Annamária után?

Az Index információi szerint már pénteken - Szalai Annamária halálának bejelentése napján - Orbán Viktor miniszterelnöknél vitatták meg, hogy ki legyen az NMHH és a Médiatanács elnöke. A legnagyobb esélyesnek Böröcz István az MTVA vezetőjét tartják. A miniszterelnöknek 15 napja van, hogy szakmai szervezetek véleményét kikérve ajánlást tegyen Áder János köztársasági elnöknek.

Távozik Szabó László az MTVA-tól

Távozik Szabó László az MTVA-tól

Közös megegyezéssel távozik az MTVA-tól Szabó László kommunikációs igazgató, ezt az alap honlapján tették közzé.