Ezzel elérhető, hogy a műtött betegek lábadozása, gyógyulása lerövidüljön. Erről számolt be a TV2 Mokka című műsorában Dr. Badacsonyi Szabolcs megbízott főigazgató.
A TV2 mindig fontosnak tartotta, hogy kiálljon a jó ügyek mellett! Éppen ezért döntött úgy tavaly, hogy támogatja a Szent Margit Kórházat, amely többek között korszerűsíteni szeretné központi műtőjét.
