Becsült olvasási idő: 0 perc
A beteget kell finanszírozni, nem a kórházat

A Szent Margit Kórház gazdálkodásáról és fejlesztéséről készült Napi Gazdaságban megjelent interjú arra is választ ad, minként lehet elkerülni az adósságcsapdát.

Az intézménynek már a konszolidációt megelőzően sem volt hatvan napon túl lejárt adóssága, és gazdasági egyensúlyát megőrizve működik. Hol látja a Szent Margit Kórház helyét az új rendszerben? Az adósságcsapdát miként lehet elkerülni? Általában mi a gond a kórházaknál?- ezekre a kérdésekre keresi a választ a Napi Gazdaság cikke, amelyet teljes terjedelmében itt olvashatnak.

Fotót készítette: Bach Máté