Sikeres műtőkampány

Sikeres műtőkampány

Sikeresnek bizonyult a Szent Margit Kórház műtőkampánya. Fél év alatt több mint 120 millió forint gyűlt össze az adományozók jóvoltából, ennek köszönhetően a kórház megkezdhette az új laparoszkópos eszközök beszerzését.