Átadták az új endoszkópos műtőt

Átadták az új endoszkópos műtőt

Sikeresnek bizonyult a Szent Margit Kórház műtőfejlesztési kampányának első szakasza. Ennek köszönhetően a műtött betegek lábadozása, gyógyulása lerövidülhet, hamarabb térhetnek vissza szeretteik körébe, illetve állhatnak ismét munkába. 

Sikeres műtőkampány

Sikeres műtőkampány

Sikeresnek bizonyult a Szent Margit Kórház műtőkampánya. Fél év alatt több mint 120 millió forint gyűlt össze az adományozók jóvoltából, ennek köszönhetően a kórház megkezdhette az új laparoszkópos eszközök beszerzését.