Becsült olvasási idő: 2 perc
Az Origo újságírója is pert nyert

A Fővárosi Törvényszék első fokú ítéletében arra kötelezte a médiatanácsot, hogy tegye közzé az Advenióval és az FM1-gyel kötött hatósági szerződéseit. A pert az Origo újságírója, Pethő András a Transparency International segítségével indította. 

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!