Az Origo újságírója is pert nyert

Az Origo újságírója is pert nyert

A Fővárosi Törvényszék első fokú ítéletében arra kötelezte a médiatanácsot, hogy tegye közzé az Advenióval és az FM1-gyel kötött hatósági szerződéseit. A pert az Origo újságírója, Pethő András a Transparency International segítségével indította.