Becsült olvasási idő: 5 perc
Megkezdődtek az elbocsátások a közmédiában

A szerdai nap folyamán mintegy harminc emberre került sor abból az 550 fős csoportos létszámleépítésből, amelyet kedden jelentett be a munkaügyi központoknak az MTVA vezérigazgatója, Böröcz István. A folyamat várhatóan jövő hét közepéig tart.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!