Megkezdődtek az elbocsátások a közmédiában

Megkezdődtek az elbocsátások a közmédiában

A szerdai nap folyamán mintegy harminc emberre került sor abból az 550 fős csoportos létszámleépítésből, amelyet kedden jelentett be a munkaügyi központoknak az MTVA vezérigazgatója, Böröcz István. A folyamat várhatóan jövő hét közepéig tart.