Bátorfy Attila
Becsült olvasási idő: 5 perc
Közel 4000 plakátot távolítottak el eddig

A közlekedési törvény módosítása miatt eddig 3784 reklámtáblát távolított el a Magyar Közút, a közút kezelői pedig eddig mintegy száz esetben indítottak hatósági eljárást az el nem távolított reklámtáblák miatt. 

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!