Már nem együtt járnak szánkózni
A Mahir Citypostert mindenképp kiteszik Budapestről, de ezzel nem jár jobban a főváros, mert a történetben nincsenek jók és még nevetni sem lehet rajta - írja kollégánk, Bátorfy Attila.
Fidesz-közeli lett az ESMA, rögtön nem veszélyesek a lámpaoszlopreklámok
Biztonságos, segíti a tájékozódást és az önkormányzatoknak is bevételt hoz.
Maradhatnak a reklámtáblák
Maradhatnak a 12 négyzetméternél kisebb táblák egy, a héten elfogadott módosító javaslat szerint.
Közel 4000 plakátot távolítottak el eddig
A közlekedési törvény módosítása miatt eddig 3784 reklámtáblát távolított el a Magyar Közút, a közút kezelői pedig eddig mintegy száz esetben indítottak hatósági eljárást az el nem távolított reklámtáblák miatt.
Megorrolt a BKV a fényreklámra
A Hvg.hu értesülése szerint a Suzuki Ház múlt héten fényreklámot helyezett el a Hungária körúton, amelyben a BKV működési nehézségeire és a magas benzinárakra hivatkozva javasolja az autó megvásárlását. A BKV a Peron Kft-hez fordult, a hirdetést pedig eltávolították.
Több cégre bomlik az ESMA
Négy cégre válik szét az ESMA Spanyol-Magyar Reklám Zrt. – tudta meg a Hvg. Az ESMA-n kívül még három cég jön létre, amelyek különböző feladatokat fognak ellátni. A tulajdonviszonyok nem változnak.
Még működhet a Peronreklám
Egyelőre tovább működik a Peronreklám, azonban a főváros máshogy képzeli el a BKV reklámfelületek jövőjét. A piac pangása miatt maradtak kint a karácsonyi hirdetések.
