Becsült olvasási idő: 1 perc
Megszüntetnék a regionális adókat

Az MTVA öt reginális rádióstúdiót, a miskolcit, a győrit, a szegedit, a debrecenit és a pécsit szüntetné meg december 22-én. A kieső tartalmak pótlására különszerződéseket kötnének városi és regionális stúdiókkal - írja a Népszabadság.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!