Megszüntetnék a regionális adókat
Az MTVA öt reginális rádióstúdiót, a miskolcit, a győrit, a szegedit, a debrecenit és a pécsit szüntetné meg december 22-én. A kieső tartalmak pótlására különszerződéseket kötnének városi és regionális stúdiókkal - írja a Népszabadság.
