Becsült olvasási idő: 1 perc
Nol: kész a kirúgási lista a közmédiában

Megvan a lista, hogy kiket küldenek el a közrádiót, tévéket és MTI-t összefogó alaptól június végén– értesült a Népszabadság. A lap úgy tudja, az alapnál egy újonnan megalakuló bizottság dönt majd arról, kik kerülhetnek mikorofon és kamera elé.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!