Becsült olvasási idő: 1 perc
Mikola István feljelent egy szülészorvost

Törvénytelenül kiszabott orvosi díj kikényszerítése miatt készül a hatóságokhoz fordulni Mikola István, az országgyűlés egészségügyi bizottságának fideszes elnöke – írta hétfői számában a Magyar Hírlap.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!