A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!
Becsült olvasási idő: 2 perc
Kidobta a Discoveryt a Digi
Kivette kínálatából a Discovery csatornáit a Digi, mire a Facebookon már felháborodott előfizetők követelik vissza kedvenc adóikat. A szolgáltató arra hivatkozik, hogy nem tudott megegyezni a Discoveryvel, amely pedig azt állítja, a Digi egyoldalúan szegte meg fennálló szerződésüket.
