40 millió forintos bírságot kapott az Invitel

40 millió forintos bírságot kapott az Invitel

Csökkentette a jogsértés súlyát, hogy a cég együttműködött a hatósággal. 

Ellenőrzést indított az NMHH

Ellenőrzést indított az NMHH

A Nemzeti Média és Hírközlési Hatóság hivatalból hatósági ellenőrzést végez és megvizsgálja a Digi egyoldalú szerződésmódosítását, aminek következtében a szolgáltató kínálatából novemberben kikerültek a Discovery csatornák, és helyükre saját illetve, más csatornák kerültek.

Kidobta a Discoveryt a Digi

Kidobta a Discoveryt a Digi

Kivette kínálatából a Discovery csatornáit a Digi, mire a Facebookon már felháborodott előfizetők követelik vissza kedvenc adóikat. A szolgáltató arra hivatkozik, hogy nem tudott megegyezni a Discoveryvel, amely pedig azt állítja, a Digi egyoldalúan szegte meg fennálló szerződésüket.

Kérdés nélkül módosít a UPC

Kérdés nélkül módosít a UPC

A UPC olyan levelet küldött előfizetőinek, amelyben az áll, ráutaló magatartással kötnek velük új szerződést, amihez elég annyi is, hogy használják a szolgáltatást, vagy befizetik a levél után kipostázott csekket. Az NMHH közleményben hívta fel a fogyasztók figyelmét a fokozott elővigyázatosságra.