Nagyon lojálisak vagyunk a márkákhoz

Nagyon lojálisak vagyunk a márkákhoz

Magyarországon a fogyasztók 46 százaléka vásárol olyan üzletben, amely hűségprogramot kínál lojális vevőinek, miközben a magyar kifejezetten lojális a boltjához – derül ki a Nielsen kutatásából.

Kidobta a Discoveryt a Digi

Kidobta a Discoveryt a Digi

Kivette kínálatából a Discovery csatornáit a Digi, mire a Facebookon már felháborodott előfizetők követelik vissza kedvenc adóikat. A szolgáltató arra hivatkozik, hogy nem tudott megegyezni a Discoveryvel, amely pedig azt állítja, a Digi egyoldalúan szegte meg fennálló szerződésüket.