Becsült olvasási idő: 2 perc
Fellebbez a Neo FM

Megfellebbezi a Neo FM rádiót működtető FM1 Zrt. a Fővárosi Törvényszék elsőfokú ítéletét, amelyben elutasította a rádió Médiatanáccsal szembeni keresetét. Az FM1 Zrt. korábban a tanácsnak azt a határozatát támadta meg, amelyben felmondta a rádió hatósági szerződését. Az FM1 tulajdonosa kedden közölte, a csődtörvény alapján továbbra is vitatják, hogy a Médiatanácsnak joga lett volna szerződést bontani.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!