Júliusban is a Fidesz ömlött a csapból
Elkészítette a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság a politikusok és közéleti témák hírműsorokban való megjelenéséről készített júliusi gyorsjelentését.
Óriásplakáton kampányol az MSZP
Magyarország ma címmel óriásplakát-kampányt indít az MSZP, a költségeket tagdíjból és adományokból állják.
Orbán sokat beszél
Az NMHH gyorsjelentéséből kiderül, hogy a bűnügyek többet szerepelnek a hírekben, mint a politikai kérdések. Orbán Viktor pedig nagyon sokat beszél.
Orbán beszél a legtöbbet a hírekben
Az Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) februári gyorsjelentése szerint a hírműsorokban leggyakrabban természeti katasztrófákról és szélsőséges időjárás által okozott károkról beszéltek, de téma volt az Európai Unió eljárása Magyarország ellen, és a Malév helyzete is.
Erős kormánytöbbség a médiában
Szinte minden hazai médiumban kormánytöbbség jellemzte a hírműsorokat januárban – áll az NMHH gyorsjelentésében.
Orbán Viktor röviden beszél, sokszor
Elkészítette a szeptemberre vonatkozó hírműsor-elemzését az NMHH. A kvantitatív kutatás szerint Orbán Viktor szereplése volt messze a legtöbb az adott hónapban. Mégsem a miniszterelnök beszélt átlagban a legtöbbet.
