Előfizetéssel rukkolt elő a Qubit

Előfizetéssel rukkolt elő a Qubit

Az előfizetők hozzáférhetnek minden cikkhez, elsőként hallgathatják a podcasteket, és eseményeken is részt vehetnek.

Árat emel a Digi az infláció és az energiaválság miatt

Árat emel a Digi az infláció és az energiaválság miatt

De nem minden előfizetőt érint a változás.

Bajban van a Magyar Hang

Bajban van a Magyar Hang

Ezért előfizetőket toboroznak.

Elindult a 444 előfizetői programja

Elindult a 444 előfizetői programja

A tervek szerint a tartalom jelentős része továbbra is ingyenes marad.

Közép-Európa egy fekete lyuk lesz, ahol meghal a demokrácia

Közép-Európa egy fekete lyuk lesz, ahol meghal a demokrácia

Tényleg ennyire sötét a V4 országok kritikus sajtótermékeinek helyzete? Csak kiváltságosok juthatnak majd hozzá a megbízható hírekhez? Nálunk a legrosszabb a helyzet, vagy már küszöbön a lengyel független sajtó bedarálása? A régió sajtószabadságát kitárgyaló pozsonyi konferencián jártunk, egy évvel az oknyomozó Jan Kuciak meggyilkolása után.

Üres címlappal jelent meg a Chicago Sun Times

Üres címlappal jelent meg a Chicago Sun Times

Szövegmentes, fehér címlappal jelentkezett a Chicago Sun Times, amely ezzel a gesztussal olvasóihoz intézett felhívást.