Előfizetéssel rukkolt elő a Qubit
Az előfizetők hozzáférhetnek minden cikkhez, elsőként hallgathatják a podcasteket, és eseményeken is részt vehetnek.
Árat emel a Digi az infláció és az energiaválság miatt
De nem minden előfizetőt érint a változás.
Bajban van a Magyar Hang
Ezért előfizetőket toboroznak.
Elindult a 444 előfizetői programja
A tervek szerint a tartalom jelentős része továbbra is ingyenes marad.
Közép-Európa egy fekete lyuk lesz, ahol meghal a demokrácia
Tényleg ennyire sötét a V4 országok kritikus sajtótermékeinek helyzete? Csak kiváltságosok juthatnak majd hozzá a megbízható hírekhez? Nálunk a legrosszabb a helyzet, vagy már küszöbön a lengyel független sajtó bedarálása? A régió sajtószabadságát kitárgyaló pozsonyi konferencián jártunk, egy évvel az oknyomozó Jan Kuciak meggyilkolása után.
Üres címlappal jelent meg a Chicago Sun Times
Szövegmentes, fehér címlappal jelentkezett a Chicago Sun Times, amely ezzel a gesztussal olvasóihoz intézett felhívást.
