Becsült olvasási idő: 2 perc
„Tiszta mérleggel indulunk”

2013 decemberében részletes cikkben számoltunk be arról, hogy Simon Zsolt akkori vezérigazgató, és Yvonne Dederick gazdasági igazgató management buyout (MBO) révén megvásárolták a Tv2-t a ProSiebenSat1-tól. Most a magyar Forbes közölt velük részletes interjút.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!