„Tiszta mérleggel indulunk”

„Tiszta mérleggel indulunk”

2013 decemberében részletes cikkben számoltunk be arról, hogy Simon Zsolt akkori vezérigazgató, és Yvonne Dederick gazdasági igazgató management buyout (MBO) révén megvásárolták a Tv2-t a ProSiebenSat1-tól. Most a magyar Forbes közölt velük részletes interjút.

Az HBO sem kell a Diginek

Az HBO sem kell a Diginek

Január elsejétől kikerülnek az HBO-csatornák a Digi kínálatából. A döntés hátterében az lehet, hogy a cég elindította saját filmcsatornáját. Nemrég ugyanez történt a Discovery csatornáival, amelyek azóta, hogy kikerültek a Digi kínálatából, a UPC-n lesznek elérhetőek.