Amerikaiak vették meg a Special Effects Mediát
Müller Péter és Szabó Gergő tíz év után adta el sikeres Youtube-csatornákat építő cégét.
A Geomédia veheti meg a Népszavát
A tulajdonosok két-három héten belül lezárhatják a tárgyalásokat a Népszava eladásáról. A lapra a Geomédia és a Népszava Szerkesztőség Dolgozóinak Szociális Kulturális és Segélyező Egyesülete is pályázik.
TV2: újabb fejlemények
Az eladás sztorija tovább bonyolódik.
Eladhatják az Origót?
Az Origo főszerkesztője a Cink infói szerint arra kérte a szerkesztőség tagjait, hogy a jövő hétfői értekezletre mindenki menjen be, az is, akinek nem kellene dolgoznia - írja a Cink, amely arra a következtetésre jut, hogy akár az Origo eladását is bejelenthetik.
Eladták a Sanomát
Eladták a Sanoma Media Budapest médiacéget. Az új tulajdonos a Central Csoport nevű hazai pénzügyi cég.
Magyar cég veheti meg a Sanomát
Lassan egy éve zajlik a Sanoma eladása, amely a Kreatív információi szerint áprilisban lezárul. Megvannak a befutók, az alábbiakban levezetjük, szerintünk ki fogja megvenni a céget és mihez kezd majd vele.
Lezárult a TV2 Csoport eladása
Befejeződött a TV2 Csoportot üzemeltető MTM-SBS Zrt. 2013.12.23-án bejelentett eladásának adminisztrációs folyamata - tudatta a társaság a sajtóval.
„Tiszta mérleggel indulunk”
2013 decemberében részletes cikkben számoltunk be arról, hogy Simon Zsolt akkori vezérigazgató, és Yvonne Dederick gazdasági igazgató management buyout (MBO) révén megvásárolták a Tv2-t a ProSiebenSat1-tól. Most a magyar Forbes közölt velük részletes interjút.
Angol cég veszi meg a Cinema Cityt
Az angol Cineworld vállalat 828 millió dollárért megveszi a többek közt a magyarországi Cinema City mozikat is tulajdonló holland anyacéget.
A Tv2 visszautasítja a vádakat
Közleményben reagált a Tv2 az MSZP és az Együtt-PM múlt pénteki sajtótájékoztatón elhangzottakra. Szerintük politikai hangulatkeltés folyik ellenük.
