Azonnali hatállyal felmentették Lovas Ivánt, a Magyar Nemzet lapigazgatóját, helyére pedig a Médialog korábbi gazdasági igazgatója, Lóczi János érkezett – írja a csütörtöki Népszava.
Lóczi a kinevezéséről annyit mondott a Népszavának, hogy kapott egy lehetőséget és élt vele. Arról egyelőre nem nyilatkozott, hogy milyen változásokat tervez a lapnál, csak annyit, hogy vannak tervei.
A szakember továbbá azt is elmondta a lapnak, hogy elődje menesztésének és az ő kinevezésének nincs köze ahhoz, hogy a Magyar Nemzet terjesztését október 1-től már nem a Médialog, hanem a Magyar Posta látja el.
