Összefogott a Magyar Posta és a Rossmann
25 drogériában lesz csekkbefizető automata.
A "Világ a Piacom" névvel új export-támogató program indul
A Google a Budapest Bank, a Magyar Posta, a BIG FISH és az espell együttműködésével.
Elkelt a Magyar Posta 1,4 milliárdos tendere
Két ajánlat érkezett a Magyar Posta augusztusban meghirdetett médiatenderére: Az IMG és az Initiative Media közül választottak, a nyertessel 1,4 milliárd forintos szerződést kötöttek.
Médiatender 1,4 milliárdért a Postánál
1,4 milliárd forint keretösszegű közbeszerzést írt ki a Magyar Posta a vállalat hirdetéseinek médiában való elhelyezésére.
Hangosbélyeg Verdiről és Wagnerről
A Magyar Posta és az Operaház Giuseppe Verdi és Richard Wagner 200 éves születési évfordulójára QR-kóddal ellátott bélyegeket bocsátott ki 50-50 ezer példányban.
Zűrök az NMHH médiatendere körül
Egyedüli érvényes ajánlattevőként az IMG médiaügynökség nyerte el a Nemzeti Média és Hírközlési Hatóság által kiírt, a digitális átállás kommunikációjával kapcsolatos megbízást. A majdnem kétmilliárd forint értékű közbeszerzési felhívásra nem csak a nyertes cég jelentkezett, ám versenytársait még az eljárás első szakaszában kizárták – egyikük szerint szabálytalanul.
Elkelt a Posta milliárdos tendere
Két cég indult a Magyar Posta hirdetmény közzétételével induló tárgyalásos eljárásán. Az Initiative Media és az IMG nyújtott be ajánlatot az egymilliárd forint értékű tenderre.
Direktmarketinget reggelire
Tudjon meg többet az adatbázis- és geomarketingről, a postai liberalizáció gyakorlatáról és az ezzel kapcsolatos jogszabályok változásáról, valamint a transzpromónyomtatásról a Kreatív és a Feibra közös rendezvényén.
Távozott a Nemzet lapigazgatója
zonnali hatállyal felmentették Lovas Ivánt, a Magyar Nemzet lapigazgatóját, helyére pedig a Médialog korábbi gazdasági igazgatója, Lóczi János érkezett – írja a csütörtöki Népszava.
Alaptőkemelés a negyedik mobilszolgáltatónál
Az állami mobilcég, az MPVI sajtóosztálya megerősítette az MTI-nek, hogy tulajdonosai 14,1 milliárd forint értékű alaptőke-emelést hajtottak végre. Az emelés nem készpénzben, hanem vagyoni értékű jogok átadásával valósult meg.
Új marketinges a Magyar Postánál
Rébeli Szabó Ferenc a Magyar Posta kommunikációs igazgatóságához került. Az online területen tevékenykedő szakember korábban a Ringier online értékesítési vezetője volt.
