Becsült olvasási idő: 1 perc
Szélforduló a Metropolnál

Közös megegyezéssel szerződést bontott az új tulajdonos, a Metropol eddigi főszerkesztőjével, Izbéki Gáborral. Helyét az eddigi vezető szerkesztő, Erdei Tamás veszi át július 15-től. A lapot alig egy hónapja vette át a Fonyó Károly tulajdonában lévő cég. Fonyó az Euro AWK résztulajdonosa és vezetője valamint a Simicska Lajos tulajdonában lévő Mahir Cityposter ügyvezetője is.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!