Becsült olvasási idő: 1 perc
Rendes Zoltán ismét az RTL-nél

Az RTL Klub marketingigazgatójaként folytatja pályafutását Rendes Zoltán, aki július 27-én a Tv2 közlése szerint családi okokra hivatkozva hagyta ott a csatornát. Az RTL Klubnál korábban nem létezett marketing igazgatói pozíció.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!