Pezsgőt bontottak és nézték a halálos tűzijátékot
Rendes Zoltánt közel két évtizede ismerhették meg a magyar tévénézők, amikor Jugoszlávia 1998-as NATO bombázásakor egyenesen Belgrádból tudósított. A szakember később egyre feljebb lépkedett a tévés ranglétrán, volt kreatív- és marketingigazgató mindkét országos kereskedelmi csatornánál, majd egy időre a magyar kommunikációs iparból a nemzetközi startupvilágba vetette magát. Idén nyáron tért haza, a Mitte társtulajdonosa, üzletfejlesztésért és marketingért felelős partnere lett. De bokszimádatáról, valamint arról is beszélt nekünk, milyen a viszonya Dirk Gerkensszel.
Rendes Zoltán ismét az RTL-nél
Az RTL Klub marketingigazgatójaként folytatja pályafutását Rendes Zoltán, aki július 27-én a Tv2 közlése szerint családi okokra hivatkozva hagyta ott a csatornát. Az RTL Klubnál korábban nem létezett marketing igazgatói pozíció.
Rendes Zoltán hirtelen távozik a Tv2-től
Távozik a Tv2-től Rendes Zoltán, a csatorna március végén kinevezett megbízott marketing- és kommunikációs igazgatója.
Rényi Ádám máris távozik a Tv2-től
Alig nevezték ki, máris távozik posztjáról Rényi Ádám, a Tv2 marketing- és kommunikációs igazgatója. A döntés hátterében az állhat, hogy Kiss Péter programigazgató marad a helyén.
