A tervezett beszélgetések:
- március 20. 18:00 – Kaufmann Balázs (444.hu) és Moskovics Judit (RTL) a bicskei gyermekotthonos ügy és a kegyelmi ügy szakmai részleteiről (az este DJ-je: Pándi Balázs, a Telex munkatársa, a Beton Hofi dobosa)
- április 11. 20:00 – Gulyás Márton beszél a Partizánról (az este DJ-je: Puskár Krisztián, a Partizán szerkesztője, az UH Fest zenei fesztivál kurátora)
- május 16. 18:00 – Wirth Zsuzsanna és Marton Kamilla (Direkt36) beszélnek közös újságírói nyomozásaikról, például az elrejteni próbált kórházi fertőzésekből fakadó halálesetekkel kapcsolatban (az este DJ-je ismét Pándi Balázs)
A rendezvények a Könyvtár Klubban és az ELTE Média tanszéken leszek az ELTE BTK kampuszán (Múzeum krt. 6-8). A sorozatról minden részletet megtaláltok itt.

A Partizán történetéről 2022 őszén írtunk portrét, a Gulyás Mártonnal akkor készült interjúnkat erre, a Munk Veronikával tavaly nyáron készült interjúnkat pedig erre találjátok.

