Becsült olvasási idő: 0 perc
Júniustól nincs K-E Megyei Hírlap

Június elsejétől szünetel a Komárom-Esztergom Megyei Hírlap megjelenése. Erről a napilap csütörtöki számában tájékoztatta olvasóit, és hirdetésben arra kérte őket, hogy a következő hónapra már ne fizessék be az előfizetési díjat.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!