Júniustól nincs K-E Megyei Hírlap
Június elsejétől szünetel a Komárom-Esztergom Megyei Hírlap megjelenése. Erről a napilap csütörtöki számában tájékoztatta olvasóit, és hirdetésben arra kérte őket, hogy a következő hónapra már ne fizessék be az előfizetési díjat.
