Az Arcanum kistelepülések hírújságait digitalizálja
A kiadó pályázatot írt ki, jelentkezni október 31-ig lehet.
Tovább terjeszkedik a Metropol
Ősztől újabb harminc városban terjesztik a Metropolt, így összesen 89 városban érhető el az ingyenes hírújság.
Júniustól nincs K-E Megyei Hírlap
Június elsejétől szünetel a Komárom-Esztergom Megyei Hírlap megjelenése. Erről a napilap csütörtöki számában tájékoztatta olvasóit, és hirdetésben arra kérte őket, hogy a következő hónapra már ne fizessék be az előfizetési díjat.
