Becsült olvasási idő: 2 perc
Így nézték a nők a foci Eb-t

A férfiak után a nők meccsnézést szokásairól is publikálta kutatását a Medián és a T-Home. Meglepetés lehet, hogy sok nőt érdekelt a torna, kétharmaduk követte, 40 százalékukat pedig nagyon érdekelte az Eb.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!