Könnyű, lager söröket iszunk az Eb-meccsek alatt
Megugrott a sörfogyasztás hazánkban a labdarúgó Európa-bajnokság kezdete óta – írja a Magyar Idők. A nyári sportesemények miatt a teljes piac háromszázalékos növekedésére számít a hazai sörszövetség, ami azt jelenti, a mostani időszakban mintegy harmincmillió korsóval fogy több sör, mint egy átlagos évben – tudta meg lap. Tarolnak az áruházláncok a kontinenstornához kapcsolódó termékek eladásaival.
Így nézték a nők a foci Eb-t
A férfiak után a nők meccsnézést szokásairól is publikálta kutatását a Medián és a T-Home. Meglepetés lehet, hogy sok nőt érdekelt a torna, kétharmaduk követte, 40 százalékukat pedig nagyon érdekelte az Eb.
