Becsült olvasási idő: 3 perc
Ennyi volt az önálló közmédiának

Hétfőn a négy érintett közszolgálati médium munkatársainak is bejelentették, amit már eddig is lehetett tudni: munkáltatójuk az új terveknek megfelelően a műsorszolgáltató és vagyonkezelő alap lesz. Tavaszra leépítésre számít mindenki, a vezérigazgatók cáfolnak.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!