Lemondott a magyar média vagyonkezelője

Lemondott a magyar média vagyonkezelője

Fazekas Csabát csak október végén nevezte ki Szalai Annamária az összes közszolgálati adónak műsorokat gyártó alap élére, de most közös megegyezéssel, azonnal távozott – írja az Index. 

Ennyi volt az önálló közmédiának

Ennyi volt az önálló közmédiának

Hétfőn a négy érintett közszolgálati médium munkatársainak is bejelentették, amit már eddig is lehetett tudni: munkáltatójuk az új terveknek megfelelően a műsorszolgáltató és vagyonkezelő alap lesz. Tavaszra leépítésre számít mindenki, a vezérigazgatók cáfolnak.