Becsült olvasási idő: 4 perc
Elvérzett egy szülő nő Kecskeméten

Elvérzett egy asszony szülés után a kecskeméti kórházban. A csecsemő életben maradt és egészséges. Az intézmény főigazgatója hírzárlatot rendelt el az ügyben. A rendőrség egy feljelentés nyomán nyomozást indított.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!