Elvérzett egy szülő nő Kecskeméten

Elvérzett egy szülő nő Kecskeméten

Elvérzett egy asszony szülés után a kecskeméti kórházban. A csecsemő életben maradt és egészséges. Az intézmény főigazgatója hírzárlatot rendelt el az ügyben. A rendőrség egy feljelentés nyomán nyomozást indított.