hero
Kreatív

Rovat:

Reklám
Becsült olvasási idő: 1 perc
Az OTP lett az Év Bankja, a versenyen díjazták a legjobb kampányt és CSR megoldást is

A Mastercard - Év Bankja 2025 program fődíját és a Daily Banking szegmenst az OTP nyerte, az Innovation szegmensben a Gránit, a Beyond Banking szegmensben a K&H bizonyult a szakmai zsűri alapján a legjobbnak. 

A 2025-ös programot három szegmensben, kilenc kategóriában hirdették meg; az idei kiírásban hangsúlyosabban jelentek meg azok a területek, ahol a szektor működésében érdemi elmozdulás látszik: az ügyfélmegtartás, a mesterséges intelligencia és a kereskedői együttműködések.

A huszadik alkalommal megrendezett versenyben a legjobb összteljesítményt az OTP Bank nyújtotta, amely a Daily Banking szegmensben is első helyen végzett és elnyerte a szegmensen belüli Az év lakossági ajánlata kategória díját, míg Az év vállalati ajánlata elismerést az MBH Bank - BUPA, Az év ügyfélmegtartó programja kategóriát a Gránit Bank nyerte el.

A Beyond Banking szegmensben a K&H Bank lett a győztes, a fizetés új dimenziói kategóriában az Erste Bank és a BÁV Faktor bizonyultak a legjobbnak. A szegmensen belül Az év marketingkommunikációs kampánya kategóriában az MBH Bank lett a legjobb Tripla kampányával, amelyet itt találtok.  

Az év CSR programja kategóriát a K&H Bank életrevalók programja nyerte, amely a gyermekvédelmi ellátásban részesülő fiatalok számára könnyíti meg önálló életük elkezdését, a társadalomba való beilleszkedésüket. 

Az Innovation szegmens győztese a Gránit Bank lett. A szegmens kategóriáiban Az év kiberbiztonsági programja díjat az OTP Bank, Az év mesterséges intelligencia alapú innovációja elismerést a Gránit Bank, míg Az év könnyű és kényelmes bankolási élménye kategória első helyét a K&H Bank kapta.

A jubileumi díjátadó gálán  dr. Csányi Sándort, az OTP Bank elnökét, a Mastercard - Az év bankára 2006-2025 Nagydíjjal tüntették ki.

További részletek itt.