A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ.
KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!
Becsült olvasási idő: 1 perc
Ősztől jöhetne az új mobiltender
2011 második felében megindul az eddig ki nem használt frekvenciasávok értékesítési eljárása – mondta Fellegi Tamás nemzeti fejlesztési miniszter a Joint Venture Szövetség közgyűlésén.
