Jövőre sem kell reklámadót fizetni

Jövőre sem kell reklámadót fizetni

Az MRSZ kezdeményezése nyomán döntött így a kormány.

Erősebb fokozatra kapcsolt a kormány

Erősebb fokozatra kapcsolt a kormány

Hétfőtől új üzentekkel kampányol a kormány a kényszerbetelepítésről szóló népszavazásról. A plakátok ugyanazon kommunikációs keretszerződés keretében valósultak meg, mint a májusiak. 

Vége a vasárnapi zárva tartásnak

Vége a vasárnapi zárva tartásnak

A kormány azt javasolja, hogy a parlament vonja vissza a vasárnapi munkavégzés tilalmáról szóló törvényi szabályozást - jelentette be Rogán Antal Miniszterelnöki Kabinetirodát vezető miniszter hétfőn, a kormányülés szünetében. Bár még csak az erre vonatkozó javaslat a hivatalos megfogalmazás, ez lényegében a vasárnapi zárvatartás megszüntetését jelenti.

Hirdetésben üzent a kormánynak az Uber

Hirdetésben üzent a kormánynak az Uber

Teljes oldalon a Magyar Időkben.

Bréking: A kormány minden szerződését felmondja a Magyar Telekommal

Bréking: A kormány minden szerződését felmondja a Magyar Telekommal

A hírt a kormányszóvivő jelentette be. Az 1 milliárd eurós szerződést ez nem érinti, eddig 103 előfizetést mondtak el.

A kormány 200 milliót ad a földosztás kommunikációjára

A kormány 200 milliót ad a földosztás kommunikációjára

A költségvetésből átutalták az NKH számlájára. 

Lemondott Giró-Szász András

Lemondott Giró-Szász András

A Miniszterelnökség kormányzati kommunikációért felelős államtitkára maga közölte ezt.