Rózsa Iván a 2024-es budapesti olimpia kommunikációját vezeti

Rózsa Iván a 2024-es budapesti olimpia kommunikációját vezeti

A volt telekomos vezető a Budapest2024 projekt kommunikációs vezetője lett. 

Összevonják a Telekom kommunikációját

Összevonják a Telekom kommunikációját

Összevonják a Magyar Telekom és T-Systems kommunikációs részlegét, Rózsa Iván távozik a cégtől, Bánhegyi Zsófia lesz az összevont terület vezetője.

Rózsa Iván az Origo-ügyről

Rózsa Iván az Origo-ügyről

A Spindoc kommunikációs szakértők által írt blog interjút készített Rózsa Ivánnal, a Magyar Telekom kommunikációs igazgatójával az Origo-botrányról. Az interjúból kiemelünk néhány részletet. 

Egy médium miatt bukott meg a fizetőkapu

Egy médium miatt bukott meg a fizetőkapu

Tavaly augusztus óta a Piano Media igyekezett rábeszélni a legnagyobb hazai online tartalom-szolgáltatókat, hogy a tartalom egy részét adják pénzért. A sok megbeszélés után most úgy tűnik, a főbb szereplők nem tudtak megállapodni.

Öt rendező dolgozik a Médiauniónak

Öt rendező dolgozik a Médiauniónak

Öt hétköznapi hős fog szerepelni a Médiaunió Alapítvány idei társadalmi célú kampányában. Mindegyik példaképpel más-más rendező forgat szeptemberben. 

Nehéz Nagy Bálint szobájában ülni

Nehéz Nagy Bálint szobájában ülni

A magyarországi Telekom pozícionálását és az egyes részlegek közötti kommunikáció intenzívebbé tételét tartja legfontosabb feladatának Rózsa Iván, aki másfél hónapja korábbi tanára, és a Magyar Telekom egykori kommunikációs vezetője, Nagy Bálint szobájában ül, vállalati kommunikációs igazgatóként. Interjú az első benyomásokról és a következő évről.

Telekom: a türelem Rózsát termett

Telekom: a türelem Rózsát termett

A Kreatív Online értesülése szerint Rózsa Iván váltja Kovács Ildikót a Magyar Telekom kommunikációs vezetői posztján. A cégen belüli tavaly év végi átszervezések érintették a marketing és kommunikációs területet is, Rózsa Iván, aki a Sanofi regionális kommunikációs vezetői posztját váltja telekomosra, közvetlenül az elnök-vezérigazgató beosztottja lesz majd.

Regionális megbízást kapott Rózsa Iván

Regionális megbízást kapott Rózsa Iván

Európai átalakulási folyamat miatt egységesítette kommunikációját a magyar, a román, a bolgár és a moldáv piacokon a Sanofi-Aventis. A régiókommunikációs igazgatójává Rózsa Ivánt nevezték ki.