Rózsa Iván a 2024-es budapesti olimpia kommunikációját vezeti
A volt telekomos vezető a Budapest2024 projekt kommunikációs vezetője lett.
Összevonják a Telekom kommunikációját
Összevonják a Magyar Telekom és T-Systems kommunikációs részlegét, Rózsa Iván távozik a cégtől, Bánhegyi Zsófia lesz az összevont terület vezetője.
Rózsa Iván az Origo-ügyről
A Spindoc kommunikációs szakértők által írt blog interjút készített Rózsa Ivánnal, a Magyar Telekom kommunikációs igazgatójával az Origo-botrányról. Az interjúból kiemelünk néhány részletet.
Egy médium miatt bukott meg a fizetőkapu
Tavaly augusztus óta a Piano Media igyekezett rábeszélni a legnagyobb hazai online tartalom-szolgáltatókat, hogy a tartalom egy részét adják pénzért. A sok megbeszélés után most úgy tűnik, a főbb szereplők nem tudtak megállapodni.
Öt rendező dolgozik a Médiauniónak
Öt hétköznapi hős fog szerepelni a Médiaunió Alapítvány idei társadalmi célú kampányában. Mindegyik példaképpel más-más rendező forgat szeptemberben.
Nehéz Nagy Bálint szobájában ülni
A magyarországi Telekom pozícionálását és az egyes részlegek közötti kommunikáció intenzívebbé tételét tartja legfontosabb feladatának Rózsa Iván, aki másfél hónapja korábbi tanára, és a Magyar Telekom egykori kommunikációs vezetője, Nagy Bálint szobájában ül, vállalati kommunikációs igazgatóként. Interjú az első benyomásokról és a következő évről.
Telekom: a türelem Rózsát termett
A Kreatív Online értesülése szerint Rózsa Iván váltja Kovács Ildikót a Magyar Telekom kommunikációs vezetői posztján. A cégen belüli tavaly év végi átszervezések érintették a marketing és kommunikációs területet is, Rózsa Iván, aki a Sanofi regionális kommunikációs vezetői posztját váltja telekomosra, közvetlenül az elnök-vezérigazgató beosztottja lesz majd.
Regionális megbízást kapott Rózsa Iván
Európai átalakulási folyamat miatt egységesítette kommunikációját a magyar, a román, a bolgár és a moldáv piacokon a Sanofi-Aventis. A régiókommunikációs igazgatójává Rózsa Ivánt nevezték ki.
