Becsült olvasási idő: 2 perc
Összevonják a Telekom kommunikációját

Összevonják a Magyar Telekom és T-Systems kommunikációs részlegét, Rózsa Iván távozik a cégtől, Bánhegyi Zsófia lesz az összevont terület vezetője.

A TELJES CIKK CSAK ELŐFIZETŐINK SZÁMÁRA ELÉRHETŐ. KÉRÜNK, LÉPJ BE A FELHASZNÁLÓNEVEDDEL!