A legnagyobb baj, ha nem csinálunk semmit
Elkészült a Médiaunió TCR-kamányának kisfilmje.
Az elsősegélynyújtásról szól a Médiaunió kampánya
Akár ötezer ember életét is meg lehetne menteni, ha mernénk az újraélesztésben segíteni.
Ne csak a tesztek legyenek pozitívak
A Médiaunió Alapítvány a Covid-19 pozitív tanulságaira koncentráló történeteket keres.
Az Élelmiszerbank és a Well készíti a Médiaunió 2020-as kampányát
Az élelmiszerpazarlás csökkentése lesz a 2020-as kampány célja.
A pedagógusok előtt tiszteleg a Médiaunió kampánya
"Az én édesanyám nagyon különleges ember. Az én édesanyám pedagógus." A Médiaunió kampánybejelentőjét olvashatjátok.
Ez volt a Médiaunió 2018-as kampánya
Elkészült az összefoglaló werkfilm a Médiaunió Alapítvány magyar élelmiszerek választására buzdító 2018-as társadalmi célú kampányáról.
Visszatér az egészséghez a Médiaunió
A Médiaunió Alapítvány Kuratóriuma október végi ülésén meghozta döntését, kiválasztotta a 2017-es év országos társadalmi célú kampányának témáját. A Schmidt Mária, Csányi Sándor, Novák Péter, Rudolf Péter és Somody Imre alkotta testület ezúttal az egészségügyi szűrések fontosságára szeretné felhívni a felnőtt lakosság figyelmét.
Világbajnok emeli magasba a fesztiválozókat a Szigeten
A Sziget fesztiválon is megjelenik idén a Médiaunió Nem nehéz… című kampánya. Az Emerald PR által szervezett aktivitáson Nagy Ákos súlyemelő világbajnok emeli majd a magasba a vállalkozó kedvű fesztiválozókat, akik elmondhatják magukról: „ők sem nehezek” - ahogy a környezet védelme sem az.
Itt a Médiaunió 2016-os kampánya
„Nem nehéz…” ez a Médiaunió idei, környezetvédelmi témájú kampányának fősora. A zöld civil szervezetekkel együttműködésben kialakított kampány célja, hogy felhívja a figyelmet a tudatos fogyasztásra. Azaz a szakértők javaslatai alapján elsősorban arra, hogy ha nem vásárolunk feleslegesen sokat és okosan hasznosítjuk újra a hulladékot, azzal máris sokat tettünk azért, hogy a környezetünket óvjuk.
Erdélyben csatlakoztak a Médiaunióhoz
A marosvásárhelyi székhelyű Regeneráció egyesület „Jó arc” címmel folytatta a Médiaunió „Jó embert keresünk!” kampányát.
