Mégsem legalizálják a hálapénzt Magyarországon
Meggondolta magát az Igazságügyi Minisztérium, mégsem legalizálnák a hálapénzt Magyarországon. A Btk. legfrissebb módosítójában már nem szerepel a vonatkozó passzus - értesült a Pénzcentrum.
Változások előtt a kórházak
Kórházak főigazgatóival és gazdasági vezetőivel egyeztetett az egészségügyért felelős államtitkár. Badacsonyi Szabolcs, a Szent Margit Kórház főigazgatója a döntéshozók asztalára tette javaslatait.
