Búcsú az Internet Explorertől 5 mémben
A kis kék e betű utolsó nagy dobása.
Kinyírja a Microsoft az Internet Explorert
A Windows 10 megjelenésével párhuzamosan a Microsoft kivezeti az Internet Explorer brandet a piacról, az utódának munkacíme jelenleg a Project Spartan - írja a Verge.
Így böngésztünk a régióban
A Mozilla Firefox, a Nokia és a Symbian a 2011-es év második félévének legnagyobb vesztesei a Gemius által vizsgált 17 piacon, míg az Apple, a Google és Android megerősítette a regionális pozícióját ebben az időszakban – többek között ezeket a következtetéseket is levonhatjuk a Gemius által összeállított „Így böngésztünk 2011 második felében” miniriportból.
A Firefox és az Ipad diadala
A Firefox élre állt a böngészőharcban, a mobileszközök között pedig az Ipad tör az élre, és a mobilos netezés jövője is az Apple kezében van – derül ki a Gemius féléves jelentéséből.
A Firefox megelőzte az Internet Explorert
Az internetes böngészők versenyében a Firefox decemberben maga mögé utasította a Microsoft Internet Explorert Európában - közölte a StatCounter internetes piackutató. Először történt ilyen.
