Szerdán helyzete örök nyugalomra a Microsoft az Internet Explorert, ami még utoljára felrobbantotta a netet a megszűnésére érkezett mémekkel. A Twittert ellepték a búcsúposztok, amik szinte egytől egyig a régi, öreg barátjuk lassúságát idézik fel, na meg az internetezés korai időszakát, mikor még MySpace-en próbáltuk összehaverkodni a kedvenc emo bandáinkkal, és nem hittük, hogy valaha a mobilunkon fogunk netezni. Szóval, RIP és farwell, szubjektív gyűjtésünk szerint ez az öt mém foglalja össze a legjobban az Explorer kulturális jelentőségét, és megszűnésének súlyát.






